Strefa Pracodawcy

Trudna rekrutacja? Przejmiemy ją.

Zdajemy sobie sprawę z wyzwań związanych z poszukiwaniem pracowników na obecnym rynku pracy. Nasi Klienci zwracają uwagę nie tylko na wykształcenie oraz doświadczenie, ale także na wartości, jakimi kierują się potencjalni pracownicy. Równocześnie wzrasta świadomość pracowników, dla których prócz wynagrodzenia ważne są dodatkowe elementy.
Mamy doświadczenie w przejmowaniu trudnych rekrutacji po innych agencjach. Rozbudowana baza Kandydatów oraz bogate kontakty biznesowe pozwalają nam dotrzeć do specjalistów z wąskich branż, a z dbałości o potrzeby naszych Klientów rekomendujemy jedynie tych Kandydatów, którzy najlepiej wpisują się w profil poszukiwanej osoby.

Targeted Selection czyli Kandydat Szyty na Miarę

Zależy nam aby już od samego początku przedstawić kandydaturę idealnie wpisującą się w sylwetkę poszukiwanego pracownika. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod rekrutacyjnych znajdujemy Kandydata odpowiadającego potrzebom Klienta, co przekłada się na oszczędność czasu oraz pieniędzy dla pracodawcy.
Aby zmaksymalizować efektywność procesu rekrutacyjnego, Konsultanci każdorazowo poświęcają odpowiednią ilość czasu na należyte przygotowanie.
Naszą pracę rozpoczynamy od przeprowadzenia dokładnego audytu u Klienta – gwarantuje to lepsze zrozumienie jego potrzeb, struktury, filozofii, celów i wartości organizacji a w efekcie końcowym ułatwia poszukiwanie idealnie dopasowanego kandydata.
Gwarancja na kandydata.

Przy realizacji projektów rekrutacyjnych na każdego zatrudnionego kandydata udzielamy gwarancji, na podstawie której w przypadku rezygnacji Klienta ze współpracy z Kandydatem lub rezygnacji Kandydata ze współpracy z pracodawcą w ustalonym przedziale czasowym z przyczyn niezależnych od Klienta nieodpłatnie zostaną przedstawione kolejne kandydatury spełniające wymagania Klienta.
Okres gwarancji wynosi od 3 do 6 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia współpracy z zatrudnionym Kandydatem. Gwarancja przysługuje jednokrotnie.